vashfasad documentacia

Документація – потрібна чи ні?

Поговоримо сьогодні про справи важливі, а саме про документи. Ми зацікавлені так само, як і Ви, у тому, щоб випадків шахрайства було менше. Тому потрібно відразу запитувати, якими документами володіє Виконавець.

(більше…)

Read More
vashfasad-16

Питання відповідь. Чим Ви кращі за інших?

Оо, ми дуже любимо і чекаємо на це питання від Вас. Тому що для Вас це можливо стане вирішальним у виборі спеціаліста, а для нас – зайвий раз нагадати собі, що ми займаємося тим, що любимо.

Так ось. У нас є ряд переваг перед іншими: (більше…)

Read More
vashfasad-16

Питання відповідь. Чи потрібна присутність клієнта під час робіт?

Від початку до кінця проекту ми все робимо самі. Вам не потрібно бути вдома, відпрошуватися з роботи та змінювати свої плани. На початку проекту є організаційна зустріч, проводиться замір об’єкту та обговорюється загальна вартість. (більше…)

Read More
vashfasad-17

Питання відповідь. Як ви можете працювати взимку? Все ж відпаде

Можемо, вміємо, практикуємо і так само даємо гарантію на свої роботи, оскільки впевнені, що все залишиться на своїх місцях.
А все тому, що в клеї ми додаємо спеціальні присадки, які не дають клею замерзнути, і він так само виконує свою початкову функцію.
Звичайно, проекти робляться довше в зимовий час: довше сохне клей, день коротший і рано темніє, елементарно, працівники мерзнуть. Але ці умови лише трохи подовжують етапи, але не є причиною не працювати.
Едінша, про що ми попереджаємо своїх клієнтів – в мінусову температуру ми не можемо фарбувати об’єкти. Об’єкт знаходиться в завершеному стані без фарбування до першої температури вище 0, і тоді ми його фарбуємо. Ми вважаємо, що побути трохи з сірим фасадом не так страшно, як мерзнути всю зиму і чекати на відкриття так званого сезону утеплення.
Отже, не бійтеся і не чекайте ще однієї зими, якщо раптом пропустили можливість утеплитися раніше. Просто знайдіть правильних працівників.

 

Read More
vashfasad-19

Чому так дорого? Я бачив дешевше.

Маючи за плечима величезний досвід у сфері утеплення, ми стикаємося з найрізноманітнішими питаннями чи проханнями, які найбільше хвилюють клієнтів. Наступними постами ми спробуємо відповісти на найпоширеніші з них, тим самим допоможемо краще розібратися. Ну що почнемо?)

Чому так дорого? Я бачив дешевше.

(більше…)

Read More
vashfasad-uteplenie-kvartir370

Оглядова екскурсія декоративними штукатурками

Ми вже не раз згадували в наших статтях про декоративні штукатурки, порівнювали із сайдингом і коротко промовляли про характеристики.

Тепер ми вирішили повністю заглибитися у світ декору для зовнішнього облицювання будинку.  (більше…)

Read More