Ekaterina Romanova

Зверталися за зовнішнім утепленням балкона (передостанній поверх у висотній будівлі, невелика площа). Робітники все якісно та швидко зробили. Ціна адекватна. Консультанти – профі. Нам усе сподобалося.

vashfasad-uteplenie-kvartir360

Андрій Зубатенко

Дякуємо Олександру за оперативність вирішення проблеми протікання, яка тривала 6 років поспіль. Якби я знав, що все так швидко робиться, вже давно замовив би їх послуги. Все зробили швидко, вранці залишив відчиненими двері на дах, зробив відео свого даху, який треба лагодити, вони зробили без мене, поки я був на роботі, вислали фотозвіт, як було і як стало, я сплатив через Приват. Комфортно та маневрено.

Світлана

Відмінні хлопці, у своїй роботі, використовують матеріали, необхідні для конкретного завдання, що призводить до високих результатів. Оцінюють ситуацію на місці, не завищують ціни на матеріалах. Працюють швидко, якісно, вчасно. Окремо хочу відзначити Олександра, часто звертаюся до виконання робіт з утеплення та монтажу декоративних елементів. По утепленню перевірено на своєму прикладі: вже 4 роки як мені утеплили квартиру. ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА. Молодці, так тримати, добрих замовлень. РЕКОМЕНДУЮ, краще за команду Вам не знайти!

Віктор Лобуцький

Виконали роботу з утеплення стіни та заміни крівлі балкону дуже якісно і в короткий термін. Комунікабельні, ввічливі, добросовісні, професійні, при нагоді буду рекомендувати своїм друзям та знайомим. Дякую за хорошу роботу.

Руслан

Робота зроблена оперативно, швидко та якісно. Співробітники акуратні та приємні у спілкуванні. Однозначно рекомендуватиму! У разі потреби звертатимуся тільки до Вас. Ціна, якість на 100%.

Сергій та Тамара Склярець

Кілька разів вже користувалися послугами компанії, утеплили квартиру, залишилися задоволеними якістю та швидкістю роботи. Далі вирішили утеплити і дачу, вибрали штукатурку баранчиків, все було зроблено вчасно, хлопці працювали злагоджено, і ми залишилися задоволені. Рекомендуватимемо знайомим.

Клієнт

Замовляв утеплення фасаду на дачу. Вдячний за те, що підказали як і допомогли оформити все!